Onze aandeelhouders: BOVAG en STAK
Sinds de aandelenemissie in 2010 hebben we 2 aandeelhouders: BOVAG en STAK. STAK vertegenwoordigt zo’n 180 certificaathouders, die allemaal behoren tot het netwerk van BOVAG. 88% van de aandelen van de Bovemij N.V. is in bezit van BOVAG; de resterende 12% is in bezit van de certificaathouders. Alle aandelen van Bovemij zijn dus in handen van de branche.
Publicaties
Benieuwd naar alle financiële publicaties en persberichten van Bovemij? Dan kunt u terecht op publicaties.bovemij.nl. Daar vindt u onder andere het jaarverslag 2023 en de overige downloads.
Certificaathouders kunnen inloggen op de beveiligde pagina op de website van Captin.
Een kijkje in de keuken van Bovemij!
Onze jaarverslagen
“Bovemij is een bedrijf waar je je echt kunt ontwikkelen"

Investeren?
Certificaathouders kunnen inloggen op de beveiligde pagina op Captin.nl, hét platform voor de handel in financiële instrumenten voor het midden en grootbedrijf (MKB+).
Uitgelicht
Actueel
- 1,5 jaar Bovemij Salestraining: samen werken aan meer omzet en sterkere klantrelaties
- Slim en veilig verhuren? Deze tips maken het verschil!
- Stem je occasionvoorraad af op je werkplaats: meer omzet, tevreden klanten
- Zorgplicht bij arbeidsongeschiktheid: Dit moet je als werkgever regelen
- Vakmanschap verzekerd: Autotaalglas Nijmegen vertrouwt op Bovemij