Als verkoper in een autobedrijf weet je hoe belangrijk het is om naast een auto, een compleet pakket aan te bieden aan je klanten. Bij Bovemij helpen we je daar graag bij. Niet alleen met sterke verzekeringsproducten, maar ook met praktische ondersteuning. Daarom organiseren we al anderhalf jaar de maandelijkse Bovemij Salestraining ‘Verzeker je bedrijf van extra omzet’.
Deze training is speciaal ontwikkeld voor verkopers van autobedrijven die bij ons aangesloten zijn als verbonden bemiddelaar. In interactieve sessies leren zij hoe ze onze particuliere autoverzekeringen succesvol kunnen aanbieden, direct bij de verkoop van een auto. Dat levert niet alleen extra omzet op, maar versterkt ook de klantrelatie.
De resultaten tot nu toe:
- 18 trainingen georganiseerd
- 216 deelnemers getraind
- 4 verschillende locaties in het land
- Gemiddelde waardering van deelnemers: 9,2/10
Elke deelnemer ontvangt na afloop een officieel certificaat en gaat met praktische tips en meer zelfvertrouwen terug naar de showroom.
Ook in het najaar staan er weer trainingen op de planning:
- 1 juli - Nijmegen
- 1 september - Assen
- 15 sptember - Nijmegen
- 27 oktober - Nijmegen
Meld je hier aan voor een van de volgende trainingen.
Wil jij ook groeien in omzet én klanttevredenheid? Sluit je dan aan als verbonden bemiddelaar bij Bovemij. Zo bied je jouw klanten onze verzekeringen aan en profiteer je van onze begeleiding, tools én trainingen.
Ben je al verbonden bemiddelaar, maar wil je er nóg meer uithalen? Neem dan contact op met je accountmanager. Zij helpen je graag verder.