Alternative

Overzicht tussenpersonen

Ben je op zoek naar een tussenpersoon? In onderstaand overzicht zie je welke kantoren tussenpersoon van Bovemij zijn.

Tussenpersoon Website Verzekeringen
Acura Assuradeuren BV www.acura.nl/voor-verzekerden Schade
Adm. Centraal Agentschap Rabobanken www.rabobank.nl/bedrijven/verzekeren/advies Schade
AON Nederland CV www.zakelijk.aonverzekeringen.nl Schade
Assuradeuren Gilde BV www.assuradeurengilde.nl/zakelijke-producten Schade
Assurantie- & Adviesburo Van Kuringe St Oedenrode www.vankuringeadviesgroep.nl Schade
Automotive Insurance Nederland BV www.automotive-insurance.eu Schade
Branche Benefits (Alpina Group) www.alpina.nl/zakelijk Schade
Claeren (Alpina Group) www.claeren.nl Schade
Combi Motors Verzekeringen BV www.combimotors.nl/zakelijk Schade
Geerts Assurantiën www.geertsassurantien.nl/zakelijk Schade
Geerts Financiële Dienstverleners www.geerts.nl/landingspagina-zakelijk Schade
Heilbron Apeldoorn (Alpina Group) www.alpina.nl/zakelijk Schade
Kuiper Verzekeringen BV www.kuiperverzekeringen.nl/zakelijk Schade
Licent Coöperatie www.licent.nl/onze-verzekeringen Schade
Nedasco BV www.nedasco.nl/ Schade
SAA Verzekeringen BV www.saa.nl/zakelijk Schade
Schouten Zekerheid BV www.schoutenzekerheid.nl Schade
Uiterwijk Winkel Verzekeringen BV (Alpina Group) www.uiterwijkwinkel.nl/verzekeren/zakelijk Schade
Van Campen & Dijkstra www.vancampendijkstra.nl/zakelijke-verzekeringen Schade
Van der Straaten's Assurantiekantoor VOF www.vanderstraaten.nl Schade
Van Kampen Groep www.vkg.nl Schade
VLC & Partners www.vlc-partners.nl/nl/zakelijk Schade
Vanbreda Risk & Benefits BV www.vanbredanl.com/bedrijven Schade
VCN BV www.vcn.nl Schade
Vrieling Assurantiën BV www.vrieling.nl/verzekeringen Schade
Weitenberg Assurantiën BV www.weitenberg.nl/zakelijk Schade
Zicht Risico- & Verzekeringsadviseurs www.zichtadviseurs.nl/zakelijk Schade

Of stel je vraag via...

Heb je een vraag?
Neem dan contact met mij op of met een van mijn collega’s.

Roy
Senior Acceptant